2021-03-08 15:25  -  MKS Start Miastko

Wielki sukces

Wielki sukces

Wielki sukces wychowanki „Start” Miastko - Magdaleny Bulczak, reprezentującej obecnie tęczowe barwy UKS „Tęcza” Bydgoszcz. Na rozgrywanych w Gliwicach Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U14 Kobiet w futsalu, nasza Madzia czy też „Bulczi”, jak ją nazywają dziewczyny w Tęczy, zajęła wraz z koleżankami z drużyny I miejsce i zdobyły złote medale mistrzostw Polski.

W turnieju finałowym dziewczęta Tęczy Bydgoszcz po zajęciu II miejsca w grupie, wygrały w ćwierćfinale z AKF Wisła Brzeźnica następnie w półfinale pokonały UKS Ursus Warszawa i na koniec w meczu finałowym okazały się lepsze od obrończyń tytułu Akademia Młoda GieKSa Katowice. W meczu półfinałowym Magda otrzymała też tytuł MVP spotkania.

Olbrzymia radość. Gratulacje dla Madzi, gratulacje dla wszystkich zawodniczek UKS „Tęcza”, dla sztabu trenerskiego i zarządu klubu z Bydgoszczy. Specjalne gratulacje i podziękowania kierujemy dla rodziców Madzi za wspieranie jej pasji.

Specjalne gratulacje należą się trenerowi i wychowawcy Madzi Bulczak – Witkowi Koniecznemu .

Niech ten sukces będzie motywacją do dalszej ciężkiej pracy nie tylko dla Magdy, ale też i wszystkich trenujących z nami piłkarek i piłkarzy. Dobra współpraca klubu, zawodniczki i trenera oraz rodziców – przynosi wspaniałe efekty sportowe. Madziu jesteśmy dumni z Twoich osiągnięć sportowych podkreśla prezes MKS „Start” Miastko Jan Ponulak - życzymy Ci dalszych sukcesów piłkarskich.